A muncit şi a făcut ce a ştiut mai bine. Iată că a venit şi recunoştinţa A muncit şi a făcut ce a ştiut mai bine. Iată că a venit şi recunoştinţa CĂLĂRAȘIPosted onianuarie 17, 2013 37 Mai bine mai tîrziu decît deloc. Cam astfel poate fi calificată situaţia cu decernarea, chiar recent, pe 28 decembrie 2012, a titlului “Om emerit”…