VIDEO | S-a aprins din mersSocialPosted onianuarie 17, 2011 29 La intrarea în oraşul Corneşti, un microbuz ce se deplasa dinspre Iaşi spre Chişinău a început să fumege şi a luat foc. Sursa: Aici TV 📍Abonează-te la canalul nostru de Telegram și urmarește pagina noastră de YouTube și de Facebook Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Comentariu * Nume * Email * Site web Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez.
Lasă un răspuns